top of page

Aktyvios reabilitacijos stovykla Raižiuose

Šių metų rugpjūčio 12 – 16 dienomis, Alytaus rajone, Raižių kaime, kaimo sodyboje „Ymilsa“ vyko Lietuvos aktyvios reabilitacijos asociacijos organizuojama stovykla, kurioje dalyvavo 14 dalyvių.


Stovyklos metu neįgalieji ne tik dalyvavo sporto treniruotėse, bet ir Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubo "Alytupis" vykdomose LR žaidynėse „Dzūkijos taurė – 2019“. Jose buvo šaudymo iš lanko, smiginio, žvejybos, šaudymo iš pneumatinio ginklo, rutulio stūmimo, bočia, pasagų mėtymo ir lauko teniso kamuoliuko mėtymo rungtys.


Stovyklos dalyviai ne tik pasportavo, turiningai praleido laiką, bet ir pajautė pergalės džiaugsmą, norą kovoti, nugalėti. Visi stovyklos dalyviai buvo apdovanoti, vieni tai pasiekė iškovodami prizines vietas, kiti už dalyvavimą sporto varžybose. Rugpjūčio 14 dieną stovyklos dalyviai lankėsi gyvo garso koncerte „Pupasodis gyvai - 2019“, kur turiningai praleidome vakarą.


Aktyvios reabilitacijos stovykla buvo organizuota iš valstybės biudžeto lėšų finansuojamo Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projekto, administruojamo Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM.


Ataskaitą parengė Rolandas Baranauskas.


Single Post: Blog_Single_Post_Widget
bottom of page