top of page

Stovykla prie Vištyčio ežero

2021 m. rugpjūčio 16–20 d. į Lietuvos aktyvios reabilitacijos asociacijos organizuotą stovyklą Vilkaviškio raj., prie Vištyčio ežero esančioje poilsiavietėje „Viktorija“ susirinko judėjimo negalią turintys žmonės. Stovykloje stengtasi kuo daugiau judėti ir atlikinėti fizinius pratimus bei išaiškinti jų svarbą kasdieniame gyvenime. Daug dėmesio skirta neįgaliųjų motyvacijai sportuoti arba aktyviai gyventi, kas padėtų nenuleisti rankų susidūrus su sunkumais. Stovyklautojai ne tik mokyti fizinių pratimų, bet ir supažindinti su sėdintiems žmonėms skirtais žaidimais. Pristatytos bočios žaidimo subtilybės. Stovyklos dalyviai mėgavosi gražiu Vistyčio kraštovaizdžiu ir aplankė turistų traukos centrus.

Pastebėjimai: tokios stovyklos labai reikalingos neįgaliesiems. Geriausiai, kai jose dalyvauja tiek sunkią, tiek lengvą negalią turintys žmonės. Taip geriau prisitaikoma prie supančios aplinkos ir stiprėja pilnavertiškumo jausmas.

Pasiektas rezultatas: stovykloje išaiškinta judėjimo svarba kasdieniame gyvenime, neįgalieji supažindinti su fiziniais pratimais. Pasiektas geresnis tarpusavio komunikavimas, išsiaiškintos pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria stovyklautojai.

Stovyklos vadovas: Tomas Kairys.
Comments


Single Post: Blog_Single_Post_Widget
bottom of page